Головна » 2011 » Лютий » 9 » РУМУНІЯ УКРАЇНА 2:2(2:4)
23:01
РУМУНІЯ УКРАЇНА 2:2(2:4)
Олександр Шовковський виводить Україну у фінал.

В першій половині гри домінували на поле саме українці, але до моментів справа дійшла лише ближче до середини тайму. Відкрили рахунок підопічні Калітвінцева після чудово виконаного штрафного Ярославом Ракицьким. А другий гол видався таким, якого прихильники української збірної давно не бачили: Степаненко, Гусєв, Девіч та Мілевський у штрафному суперника просто закрутили голови румунським захисникам, і останній спокійно переправив м'яч у сітку. Проте усі гольові потуги "синьо-жовтої" дружини були знівельовані бездарною грою біля власних воріт під час стандартів: два кутових і два голи Алекси зробили рахунок тайму 2:2. Могли, щоправда, українці і завершити першу половину гри на власну користь, але м'яч після удару Девіча влучив у поперечку і вилетів за межі поля.

Другий тайм активніше розпочали румуни, виконавши знову кілька небезпечних стандартів, проте цього разу Україні пощастило. Перехопити ініціативу українцям вдалося ближче до кінця матчу, але небезпечних моментів біля воріт Пантілімона створити так і не вдалося - завадила втома та відсутність креативу в атакувальних діях. Взагалі другий тайм запам'ятався більше не грою, а порушеннями правил та жовтими картками. Гірчичників арбітр виписав аж вісім штук, причому шість з них українцям. Забагато, як для товариського матчу.

Практично жоден гравець, яких по перерві випустив Юрій Калітвінцев, так і не вписався у гру. Окрім одного - Олександра Шовковського, який з'явився на полі за кілька секунд до завершення матчу. Саме СаШо відбив два післяматчевих пенальті, які принесли українцям путівку у фінал турніру. За українців, до слова, з "точки" забивали Ярмоленко, Тимощук, Кравець та Ротань. Єдина невдача з пенальті "на рахунку" Олега Гусєва.

У фіналі Україна зіграє зі шведами, які сьогодні без проблем розібралися з господарями турніру кіпріотами. Фінал відбудеться завтра.

ДЖЕРЕЛО: 24 канал

Категорія: Спорт | Переглядів: 810 | Додав: dimon_90 | Рейтинг: 0.0/0